امروز: چهارشنبه 27 دی 1396 برابر با 17 ژانویه 2018

چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 22:31

انتشارات پژوهشگربرتر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
صفر تا صد کار را با حداقل قیمت، حداکثر سرعت و بالاترین کیفیت به انتشارات پژوهشگربرتر بسپارید. حمایت از مولفان جوان در سر لوحه‌ی کار انتشارات پژوهشگربرتر است. حمایت از معلمان و دانشجویان از افتخارات انتشارات پژوهشگربرتر است. محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب از جمله امکانات انتشارات پژوهشگربرتر است. تبدیل «چزوات درسی» و «پایان نامه‌ها» و مجموعه مقالات شما به کتب علمی، آموزشی و پژوهشی، با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین هزینه در کمترین زمان ممکن از جمله خدمات اصلی انتشارات پژوهشگربرتر است. پشتیبانی حضوری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 6 بعداز ظهر پشتیبانی غیرحضوری 24 ساعته تنها با تماس تلفنی با شماره های 33186529 - 33174807 - 33169406 - 33178589 پشتیبانی غیرحضوری 24 ساعته تنها با ارسال پیام به تلگرام به شماره 09127718190 صفر تا صد کار را با حداقل قیمت، حداکثر سرعت و بالاترین کیفیت به انتشارات پژوهشگربرتر بسپارید. پرتابل انتشارات پژوهشگربرتر http://www.bookpb.ir/ فروشگاه کتاب انتشارات پژوهشگربرتر http://saheleriyaziyat.ir/
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 20 مهر 1396 ساعت 22:33
دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 10:29

محاسبه انلاین هزینه چاپ کتاب با حمایت ناشر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
 محاسبه انلاین هزینه چاپ کتاب با حمایت ناشر در این روش ناشر و مؤلف(یا مؤلفان) تمام هزینه‌های مربوط به چاپ کتاب، مانند هزینه دریافت کلیه مجوزها، هزینه ویرا‌ستاری و صفحه‌آرایی، هزینه طراحی جلد، هزینه چاپ و صحافی(هزینه از صفر تا صد کلیه امور چاپ) به نسبت توافق انجام شده در قرارداد بین آن ها تقسیم می شود. در این نوع قرارداد هزینه‌­های چاپ بین ناشر و نویسنده تقسیم شده و سود فروش نیز به همان نسبت بین ناشر و نویسنده تقسیم می­‌شود. در این نوع قرارداد مولف می‌تواند هزینه چاپ حداقل 11 جلد را پرداخت نماید و بقیه هزینه ها توسط ناشر پرداخت شود. محاسبه انلاین هزینه چاپ کتاب با حمایت ناشر https://goo.gl/rKWHGc
آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 10:33
سه شنبه, 22 فروردين 1396 ساعت 07:55

ولادت حضرت علی(ع) مبارک

نوشته شده توسط

ولادت حضرت علی(ع) مبارک

بنا به نوشته مورخين ولادت على عليه السلام در روز جمعه 13 رجب در سال سى‏ام عام الفيل (1) بطرز عجيب و بيسابقه‏اى در درون كعبه يعنى خانه خدا بوقوع پيوست،محقق دانشمند حجة الاسلام نير گويد:

 

اى آنكه حريم كعبه كاشانه تست‏ 
بطحا صدف گوهر يكدانه تست‏ 
گر مولد تو بكعبه آمد چه عجب‏ 
اى نجل خليل خانه خود خانه تست

 

پدر آنحضرت ابو طالب فرزند عبد المطلب بن هاشم بن عبد مناف و مادرش هم فاطمه دختر اسد بن هاشم بود بنا بر اين على عليه السلام از هر دو طرف هاشمى نسب است (2)

 

اما ولادت اين كودك مانند ولادت ساير كودكان بسادگى و بطور عادى نبود بلكه با تحولات عجيب و معنوى توأم بوده است مادر اين طفل خدا پرست بوده و با دين حنيف ابراهيم زندگى ميكرد و پيوسته بدرگاه خدا مناجات كرده و تقاضا مينمود كه وضع اين حمل را بر او آسان گرداند زيرا تا باين كودك حامل بود خود را مستغرق در نور الهى ميديد و گوئى از ملكوت اعلى بوى الهام شده بود كه اين طفل با ساير مواليد فرق بسيار دارد.

 

شيخ صدوق و فتال نيشابورى از يزيد بن قعنب روايت كرده‏اند كه گفت من با عباس بن عبد المطلب و گروهى از عبد العزى در كنار خانه خدا نشسته بوديم كه فاطمه بنت اسد مادر امير المؤمنين در حاليكه نه ماه باو آبستن بود و درد مخاض داشت آمد و گفت خدايا من بتو و بدانچه از رسولان و كتابها از جانب تو آمده‏اند ايمان دارم و سخن جدم ابراهيم خليل را تصديق ميكنم و اوست كه اين بيت عتيق را بنا نهاده است بحق آنكه اين خانه را ساخته و بحق مولودى كه در شكم من است ولادت او را بر من آسان گردان ، يزيد بن قعنب گويد ما بچشم خودديديم كه خانه كعبه از پشت(مستجار) شكافت و فاطمه بدرون خانه رفت و از چشم ما پنهان گرديد و ديوار بهم بر آمد چون خواستيم قفل درب خانه را باز كنيم گشوده نشد لذا دانستيم كه اين كار از امر خداى عز و جل است و فاطمه پس از چهار روز بيرون آمد و در حاليكه امير المؤمنين عليه السلام را در روى دست داشت گفت من بر همه زنهاى گذشته برترى دارم زيرا آسيه خدا را به پنهانى پرستيد در آنجا كه پرستش خدا جز از روى ناچارى خوب نبود و مريم دختر عمران نخل خشك را بدست خود جنبانيد تا از خرماى تازه چيد و خورد(و هنگاميكه در بيت المقدس او را درد مخاض گرفت ندا رسيد كه از اينجا بيرون شو اينجا عبادتگاه است و زايشگاه نيست) و من داخل خانه خدا شدم و از ميوه‏هاى بهشتى و بار و برگ آنها خوردم و چون خواستم بيرون آيم هاتفى ندا كرد اى فاطمه نام او را على بگذار كه او على است و خداوند على الاعلى فرمايد من نام او را از نام خود گرفتم و بادب خود تأديبش كردم و او را بغامض علم خود آگاه گردانيدم و اوست كه بتها را از خانه من ميشكند و اوست كه در بام خانه‏ام اذان گويد و مرا تقديس و تمجيد نمايد خوشا بر كسيكه او را دوست دارد و فرمانش برد و واى بر كسى كه او را دشمن دارد و نافرمانيش كند. (3)

 

 

و چنين افتخار منحصر بفردى كه براى على عليه السلام در اثر ولادت در اندرون كعبه حاصل شده است بر احدى از عموم افراد بشر چه در گذشته و چه در آينده بدست نيامده است و اين سخن حقيقتى است كه اهل سنت نيز بدان اقرار و اعتراف دارند چنانكه ابن صباغ مالكى در فصول المهمه گويد:

 

 

و لم يولد فى البيت الحرام قبله احد سواه و هى فضيلة خصه الله تعالى بها اجلالا له و اعلاء لمرتبته و اظهارا لتكرمته. (4)

 

 

يعنى پيش از آنحضرت احدى در خانه كعبه ولادت نيافت مگر خود او واين فضيلتى است كه خداى تعالى به على عليه السلام اختصاص داده تا مردم مرتبه بلند او را بشناسند و از او تجليل و تكريم نمايند.

 

 

در جلد نهم بحار در مورد وجه تسميه آنحضرت بعلى چنين نوشته شده است كه چون ابوطالب طفل را از مادرش گرفت بسينه خود چسباند و دست فاطمه را گرفته و بسوى ابطح آمد و به پيشگاه خداوند تعالى چنين مناجات نمود.

 

 

يا رب هذا الغسق الدجى‏ 
و القمر المبتلج المضى‏ء 
بين لنا من حكمك المقضى‏ 
ماذا ترى فى اسم ذا الصبى (5)

 

 

هاتفى ندا كرد:

 

خصصتما بالولد الزكى‏ 
و الطاهر المنتجب الرضى‏ 
فاسمه من شامخ على‏ 
على اشتق من العلى (6)

 

 

علماى بزرگ اهل سنت نيز در كتب خود بهمين مطلب اشاره كرده‏اند و محمد بن يوسف گنجى شافعى با تغيير چند لفظ و كلمه در كفاية الطالب چنين مينويسد كه در پاسخ تقاضاى ابوطالب ندائى برخاست و اين دو بيت را گفت.

 

 

يا اهل بيت المصطفى النبى‏ 
خصصتم بالولد الزكى‏ 
ان اسمه من شامخ العلى‏ 
على اشتق من العلى (7)

 

 

و در بعضى روايات آمده است كه فاطمه بنت اسد پس از وضع حمل(پيش از اينكه بوسيله نداى غيبى نام او على گذاشته شود) نام كودك را حيدر نهاد و هنگاميكه او را قنداق كرده بدست شوهر خود ميداد گفت خذه فانه حيدرة و بهمين جهت آنحضرت در غزوه خيبر بمرحب پهلوان معروف يهود فرمود: 
انا الذى سمتنى امى حيدرة


ضرغام اجام و ليث قسورة (8)

 

و چون نام آنحضرت على گذاشته شد نام حيدر جزو ساير القاب بر او اطلاق گرديد و از القاب مشهورش حيدر و اسد الله و مرتضى و امير المؤمنين و اخو رسول الله بوده و كنيه آنجناب ابو الحسن و ابوتراب است.

 

 

همچنين خدا پرستى و اسلام آوردن فاطمه و ابوطالب نيز از روايات گذشته معلوم ميشود كه آنها در جاهليت موحد بوده و براى تعيين نام فرزند خود بدرگاه خدا استغاثه نموده‏اند،فاطمه بنت اسد براى رسول اكرم صلى الله عليه و آله و سلم بمنزله مادر بوده و از اولين گروهى است كه به آنحضرت ايمان آورد و بمدينه مهاجرت نمود و هنگام وفاتش نبى اكرم صلى الله عليه و آله و سلم پيراهن خود را براى كفن او اختصاص داد و بجنازه‏اش نماز خواند و خود در قبر او قرار گرفت تا وى از فشار قبر آسوده گردد و او را تلقين فرمود و دعا نمود. (9)

 

و ابوطالب هم موحد بوده و پس از بعثت رسول اكرم صلى الله عليه و آله و سلم بدو ايمان آورده و چون شيخ و رئيس قريش بود لذا ايمان خود را مصلحة مخفى مينمود،در امالى صدوق است مردى بابن عباس گفت اى عمو زاده رسولخدا مرا آگاه گردان كه آيا ابوطالب مسلمان بود؟گفت چگونه مسلمان نبود در حاليكه ميگفت:

 

 

و قد علموا ان ابننا لا مكذب‏ 
لدينا و لا يعبأ بقول الا باطل

 

 

يعنى مشركين مكه دانستند كه فرزند ما(محمد صلى الله عليه و آله و سلم) نزد ما مورد تكذيب نيست و بسخنان بيهوده اعتناء نميكند مثل ابوطالب مثل اصحاب كهف است كه ايمان خود را در دل مخفى نگهميداشتند و ظاهرا مشرك بودند و خداوند دو ثواب بآنها داد،حضرت صادق عليه السلام هم فرمود مثل‏ابوطالب مثل اصحاب كهف است كه در دل ايمان داشتند و ظاهرا مشرك بودند و خداوند دو پاداش (يكى براى ايمان و يكى براى تقيه) بآنها داد. (10)

 

 

اشعار زيادى از ابوطالب در مدح پيغمبر اكرم صلى الله عليه و آله مانده است كه اسلام وى از مضمون آنها كاملا روشن و هويداست چنانكه به آنحضرت خطاب نموده و گويد:

 

 

و دعوتنى و علمت انك ناصحى‏ 
و لقد صدقت و كنت قبل امينا 
و ذكرت دينا لا محالة انه‏ 
من خير اديان البرية دينا (11)

 

 

بحضرت صادق عرض كردند كه(اهل سنت) گمان كنند كه ابوطالب كافر بوده است فرمود دروغ گويند چگونه كافر بود در حاليكه ميگفت:

 

 

ألم تعلموا انا وجدنا محمدا 
نبيا كموسى خط فى اول الكتب (12)

 

 

شيخ سليمان بلخى صاحب كتاب ينابيع المودة درباره ابوطالب گويد:

 

و حامى النبى و معينه و محبه اشد حبا و كفيله و مربيه و المقر بنبوته و المعترف برسالته و المنشد فى مناقبه ابياتا كثيرة و شيخ قريش ابوطالب. (13)

 

 

يعنى ابوطالب كه رئيس و بزرگ قريش بود حامى و كمك پيغمبر صلى الله عليه و آله و سلم بود و او را بسيار دوست داشت و كفيل معيشت و مربى آنحضرت بود و بنبوتش اقرار و برسالتش اعتراف داشت و در مناقب او اشعار زيادى سروده است.(درباره اثبات ايمان ابوطالب مطالب زيادى در كتب دينى‏نوشته شده و كتابهاى مستقلى نيز مانند كتاب ابوطالب مؤمن قريش برشته تأليف در آمده است) .

 

بارى ولادت على عليه السلام در اندرون كعبه مفاخر بنى هاشم را جلوه تازه‏اى بخشيد و شعراى عرب و عجم در اينمورد اشعار زيادى سروده‏اند كه در خاتمه اين فصل بچند بيت از سيد حميرى ذيلا اشاره ميگردد.

 

 

ولدته فى حرم الاله امه‏ 
و البيت حيث فنائه و المسجد 
بيضاء طاهرة الثياب كريمة 
طابت و طاب وليدها و المولد 
فى ليلة غابت نحوس نجومها 
و بدت مع القمر المنير الاسعد 
ما لف فى خرق القوابل مثله‏ 
الا ابن امنة النبى محمد (14)

 

 

مادرش او را در حرم خدا زائيد در حاليكه بيت و مسجد الحرام آستانه او بود.

 

آن مادر نورانى كه لباسهاى پاكيزه ببر داشت و خود پاكيزه بود و مولود او و محل ولادت نيز پاكيزه بود.

 

 

در شبى كه ستاره‏هاى منحوسش ناپيدا بوده و سعيدترين ستاره بهمراه ماه پديد آمده بود .

 

 

قابله‏هاى(دنيا) هيچ مولودى را مانند او لباس نپوشاينده‏اند(يعنى هرگز مولودى مانند او بدنيا نيامده) بجز پسر آمنه محمد پيغمبر صلى الله عليه و آله و سلم.

 

 

پى‏ نوشتها:

 

 

(1) حبشى‏هاى فيل سوار كه باصحاب فيل سوار كه باصحاب فيل مشهورند تحت فرماندهى ابرهه براى ويران كردن كعبه بمكه آمده بودند كه خداوند همه آنها را هلاك نمود و خود ابرهه نيز آخرين نفر بود كه بهلاكت رسيد چنانكه در قرآن كريم فرمايد: (ألم تر كيف فعل ربك باصحاب الفيل؟) اعراب حجاز آن سال را مبارك شمرده و نامش را عام الفيل گذاشتند و ولادت نبى اكرم نيز در همانسال بوده است تا 71 سال پس از آنواقعه يعنى تا سال 18 هجرى عام الفيل مبدأ تاريخ مسلمين بود ولى در سال مزبور كه ششمين سال خلافت عمر بود برهنمائى حضرت امير از عام الفيل صرفنظر و سال هجرت نبوى مبدأ تاريخ مسلمانان قرار گرفت.

 

 

(2) ابوطالب پيش از ولادت على عليه السلام داراى سه پسر ديگر هم بود كه به ترتيب عبارتند از طالب،عقيل،جعفر.

 

 

(3) امالى صدوق مجلس 27 حديث 9ـروضة الواعظين جلد 1 ص 76ـبحار الانوار جلد 35 ص 8ـكشف الغمه ص .19

 

 

(4) فصول المهمه ص .14

 

 

(5) اى پروردگار صاحب شب تاريك و ماه نور دهنده از حكم مقضى خود براى ما آشكار كن كه اسم اين كودك را چه بگذاريم.

 

 

(6) شما دو نفر (ابوطالب و فاطمه) اختصاص يافتيد بفرزند پاكيزه و برگزيده و پسنديده پس نام او على است و على از نام خداوند على الاعلى مشتق شده است.

 

 

(7) ينابيع المودة باب 56 ص 255 ـكفاية الطالب ص .406

 

(8) من آنكسم كه مادرم نام مرا حيدر نهاد،شير بيشه‏ام چنان شيرى كه زورمند و پنجه افكن باشد.

 

(9) اعلام الورىـاصول كافى جلد 2 ابواب تاريخـامالى صدوق مجلس 51 حديث .14

 

(10) امالى صدوق مجلس 89 حديث 12 و 13ـروضة الواعظين جلد 1 ص 139

 

(11) بحار الانوار جلد 35 ص 124ـمرا(بدين خود) دعوت كردى و من دانستم كه يقينا تو خير خواه منى و تو از اين پيش راستگو و امين بودى و دينى را بمردم عرضه داشتى كه آن بهترين اديان است.

 

(12) اصول كافى جلد 2 باب ابواب التاريخـآيا ندانستيد كه ما محمد(ص) را مانند موسى به پيغمبرى يافتيم كه در كتابهاى گذشته نامش نوشته شده است.

 

(13) ينابيع المودة باب 52 ص .152

 

(14) روضة الواعظين جلد 1 ص .81

 

یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 08:00

راه اندازی سایت آزمون آنلاین مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
طرح آموزش غیر حضوری کارشناسان فرهنگی دانشگاه­های سراسر کشور مجری طرح: دفتر سیاستگذاری و برنامه­ ریزی فرهنگی و اجتماعی گروه نرم افزاری ساحل افتخار دارد پرتال آزمون آنلاین طرح آموزش غیر حضوری کارشناسان فرهنگی دانشگاه­های سراسر کشور را راه اندازی و رهبری می کند. برای مشاهده این پرتال به نشانی www.amoozesh999.com مراجعه کنید. راه اندازی سایت آزمون آنلاین علاقه مندان به راه اندازی سایت آزمون آنلاین با بالاترین کیفیت ، کمترین هزینه درکوتاهترین زمان می توانند با شماره تلفن 33174807-021 تماس بگیرند یا عدد 123 را به شماره 02133169406 پیامک نمایند تا همکارانمان در گروه ساحل اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند. ویژگی های سایت آزمون آنلاین - فضای سرویس هاست: 35 گیگابایت - پهنای باند ماهیانه: نامحدود - پشتیبانی از انواع سؤال: این سیستم همه نوع سوال را پشتیبانی می کند سؤالات با کمتر یا بیشتر از ۴ گزینه، سؤالات صحیح و غلط، بله و خیر و مشابه. سؤالات با بیش از یک جواب (چند جوابی) و از همه مهم‌تر: سؤالات تشریحی - برگزاری آزمون ترکیبی: امکان برگزاری آزمون ترکیبی از همه نوع سؤال وجود دارد. - سایر امکانات این سیستم: گروه‌بندی آزمون‌ها امکان افزودن سؤال به صورت گروهی از فایل اکسل امکان درس‌بندی آزمون با ضرایب مختلف…
آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 08:11

میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق علیه السلام مبارکباد

 میلاد مسعود شَرَف مخلوقات، نور همه کائنات ، آن رسول رحمت،که نامندش ابا القاسم محمد(ص) و آن امام خلایق، آن فقیه حاذق،عبد خدای رازق، امام جعفر صادق(ع) بر اهل بیت حضرت ختمی مرتبت صلی الله علیه و آله و سلم بالاخص حضرت قائم آل محمد(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و شیعیان و محبین ایشان مبارک باد

عترت آمد از آیینه ام 
کیست در غار حرای سینه ام 
رگ رگم پیغام احمد می دهد 
سینه ام بوی محمد می دهد 
میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) تهنیت باد 

صادق که اساس دین ازاو شد معمور 
بودند ملایک پی امرش مامور 
میلاد ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و نبی اکرم نور هدایت مبارک باد 

میلاد نبی اکرم بهانه خلقت و قرآن ناطق، امام صادق(ع)بر شما تبریک وتهنیت باد 

ای ششم پیشوای اهل ولا 
خلق را رهبری به دین هدی 
پای تا سر خدا نمایی تو 
هم ز سر تا بپای صدق و صفا 
ولادت امام جعفر صادق علیه السلام و نبی اکرم (ص) مبارک 

هفده ربیع الاول، سالروز طلوع خورشید پرفروغ آسمان علم الهى و برگیرنده نقاب از چهره حقایق، امام جعفر صادق علیه السلام بر همه مسلمانان عالم مبارک باد! 

دلم به یاد تو امشب لبالب از شور است 
تو کیستی که حریمت چو کعبه مشهور است؟ 
میلاد نبی اکرم(ص) مبارک 

ماه فرو ماند از جمال محمد 
سرو نباشد به اعتدال محمد 
قدر فلک را کمال و منزلتى نیست 
در نظر قدر با کمال محمد 
میلاد نور مبارک 

حق چو دید آن نور مطلق در حضور 
آفرید از نور او صد بحر نور 
آفرینش را جز او مقصود نیست 
پاک دامن تر زاو موجود نیست 
میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق(ع)گرامی باد 

ای چراغ دانشت گیتی فروز 
تا قیامت پیشتاز علم روز 
آفرینش را کتاب ناطقی 
اهل بینش را امامِ صادقی 
ولادت امام جعفر صادق علیه السلام مبارک 

از مکه فروغ ايزدي پيدا شد 
سر چشمه فيض سرمدي پيدا شد 
در هفدهم ربيع از دخت وهب 
نو دسته گل محمدي پيدا شد 

به آمنه بنت وهب، خدا عطا کرده پسر 
پسر چه گويم که به خلق، خدا عطا کرده پدر 
ميلاد پيامبر رحمت، تاج آفرينش بر شما خجسته باد. 

ز آسمان دل من خورشيد و مه برآمد 
شب ميلاد احمد(ص) با پور حيدر آمد 
همه شادي نماييد که ميلاد نبي شد 
جلوه ي نور صادق ز بعدش منجلي شد 

دلا میلاد ختم المرسلین است 
فروغ آسمانی در زمین است 
محمد (ص) مهر ظلمتْ سوز آمد 
شب یلدای ما را روز آمد 

بهار بی خزان، روی محمد 
بهشت جاودان، کوی محمد 
معطر ساخت گلزار جهان را 
شمیم تار گیسوی محمد 

میلاد جامع علم و عمل و عبادت ، پرچم دار شاهراه ولایت علوى، حضرت امام جعفر صادق علیه السلام گرامى باد! 

صدای بال و پر جبرئیل می آید 
شب است و ماه به آغوش ایل می آید 
لب کویر پس از این ترک نخواهد خورد 
که ساقی از طرف سلسبیل می آید 
لباس خاطره را از حریر عشق بدوز 
حلیمه! نزد تو فردی اصیل می آید 
نگاه آمنه از این به بعد می خندد 
چرا که معجزه ای بی بدیل می آید 
ميلاد پيامبر رحمت، تاج آفرينش بر شما خجسته باد 
 

منبع: راسخون

سه شنبه, 06 مهر 1395 ساعت 23:22

قرارداد چاپ کتاب مرحله به مرحله

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
قرارداد چاپ کتاب مرحله به مرحله جستجوی مشکل هر فردی به این امر واقف است که هرگاه تیراژ افزایش پیدا کند هزینه‌ی تمام شده برای هر جلد کتاب به شکل چشم‌گیری کاهش پیدا می‌کند و بنابراین هر نویسنده‌ای سعی دارد که تیراژ کتاب خود را تا جای ممکن بالا ببرد، که مسلماً هر چقدر تیراژ بالاتر باشد مدت زمان فروش کتاب نیز طولانی‌تر خواهد شد؛ در این صورت شما با چند مشکل اساسی روبرو خواهید بود: کتاب شما تا زمانی که بطور کامل فروش نرود و به چاپ بعدی نرسد قابل ویرایش و تغییر نخواهد بود. سرمایه‌ی شما تا مدت زمان زیادی راکد می‌ماند و تغییر دستی قیمت کتاب نیز امری سخیف خواهد بود؛ همچنین تعویض صفحه اول کتاب نیز در بسیاری از موارد کاملاً مشهود است. در مواردی که مدت زمان فروش کتاب بسیار بیشتر از حد انتظار طولانی می‌شود، به دلیل گذشت زمان زیاد، مطالب قدیمی و مغایر با نیاز روز جامعه می‌شود و اگر مجبور به وقف کتاب به کتابخانه‌ها نشوید در بهترین حالت ممکن، سروکار شما و کتابتان به جمعه بازار کتاب و میز کتاب‌های ۱۰۰۰ تومانی می‌اُفتد. و اما راه حل: شما می‌توانید با استفاده از طرح همگام با فروش به تمام مشکلات پیش رویتان…
آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 مهر 1395 ساعت 23:28
شنبه, 23 مرداد 1395 ساعت 22:45

نرم افزار رایگان و مجازی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 راهنمای استفاده از سیستم انتخاب رشته مجازی سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش آموزش کشور در راستای ماموریت سنجش علمی داوطلبان متقاضی ورود به مقاطع مختلف آموزش عالی ، اطلاع رسانی ، راهنمایی و کمک به داوطلبان را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است لذا علاوه بر فعالیت های موظف شامل طراحی و اجرای آزمون های مختلف و ارزیابی علمی داوطلبان آزمون سراسری ، ضمن اهمیت دادن به دغدغه داوطلبان در رابطه با انتخاب رشته بهینه ، نسبت به طراحی و اجرای سیستم راهنمای انتخاب رشته مجازی اقدام نموده است که استفاده مناسب از آن و توجه به موارد ذیل ضروری است .داوطلب گرامی قبل از استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی الزامی است به نکات زیر توجه فرمایید: ۱- اطلاعات این نرم افزار مربوط به رشته محل‌های آزمون سراسری سال گذشته (۱۳۹۴)می‌باشد و برخی رشته‌ها که در سال ۱۳۹۵ اضافه شده را در بر نمی گیرد. همچنین ممکن است در برخی از رشته‌ها در سال ۱۳۹۵ پذیرش انجام نشود. بنابراین رشته هایی که توسط این نرم افزار به شما معرفی می شود را دقیقاٌ با رشته های دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی سال ۱۳۹۵ بررسی و تطبیق دهید. ۲- نرم افزار انتخاب رشته براساس کد رشته محل‌های…
آخرین ویرایش در شنبه, 23 مرداد 1395 ساعت 22:50
یکشنبه, 17 مرداد 1395 ساعت 19:18

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب در وبسایت هوشمند انتشارات پژوهشگربرتر به نشانی تارنمای www.bookpb.ir شما به راحتی می توانید هزینه چاپ کتابتان را با وارد کردن تعداد صفحات و شمارگان آن به صورت آنلاین مشاهده نمایید و جهت عقد قرارداد سفارش دهیذ. برای کاهش هزینه های چاپ کتاب، نوسندگانی که به صفحه آرایی و طراحی جلد مسلط هستند در انتشارات پژوهشگربرتر این امکان در نظر گرفته شده، که هزینه های مربوط به صفحه آرایی و طراحی جلد را پرداخت نکنند. ************************************ هزینه چاپ کتاب با توجه به تیراژ و سایز و تعداد صفحات متغیر است. ولی هزینه چاپ یک کتاب شامل موارد زیر می‌شود: صفحه آرایی، حروفچینی، طرح جلد، خدمات اداری شامل شابک فیپا و مجوز ارشاد و حمل و نقل که به تیراژ بستگی ندارد. اما هزینه کاغذ و چاپ متن و جلد و صحافی که با توجه به تیراژ و تعداد صفحات و سایز کتاب تعیین می‌شود. چاپ کتاب با تیراژ پایین، برای افرادی است که انگیزه شان از چاپ کتاب کسب امتیاز است و یا جهت تبلیغ و بازاریابی برای چاپ گسترده افست است. هزینه‌های چاپ کتاب در انتشارات پژوهشگربرتر: هزینه چاپ کتاب تیراژ پایین (چاپ دیجیتال): به عنوان نمونه: یک کتاب ۱۳۰ صفحه با قطع رقعی…
آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 مرداد 1395 ساعت 19:23
چهارشنبه, 30 تیر 1395 ساعت 07:37

محاسبه انلاین هزینه چاپ کتاب مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
محاسبه انلاین هزینه چاپ کتاب انتشارات پژوهشگربرتر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (شماره پروانه نشر: 4513) افتخار دارد در خدمت اساتید و نویسندگان و فرهیختگان عزیزی که تمایل دارند آثار و تالیفات خود را به چاپ برسانند باشد. انتشارات پژوهشگربرتر با راه اندازی سایت جدید خود به نشانی www.bookpb.ir امکان محاسبه آنلاین هزینه چاپ یک کتاب را برای نویسندگان معزز فراهم نموده است. انتشارات پژوهشگربرتر با راه اندازی کانال تلگرام به نشانی https://telegram.me/bookpb در نظر دارد اطلاعات کامل درباره مراحل چاپ کتاب را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. انتشارات پژوهشگربرتر برای اینکه اساتید و نویسندگان و فرهیختگان عزیزی بتوانند با کمترین هزینه کتابشان را در تیراژ 1000 نسخه به بالا به چاپ برسانند شرایطی را طراحی نموده است که به مرور در سایت www.bookpb.ir قرار خواهد داد. برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید: 021-33174807 /// 021-33169406 /// 09121988083 E_mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 30 تیر 1395 ساعت 07:42
سه شنبه, 18 خرداد 1395 ساعت 15:21

تخفیف خرید کتاب تا سقف 50 درصد تا پایان ماه مبارک رمضان مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
تخفیف خرید کتاب تا سقف 50 درصد تا پایان ماه مبارک رمضان انتشارات پژوهشگربرتر زیر نظر گروه ساحل به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان با ارایه کدهای زیر اجازه خرید کتاب از این فروشگاه را تا 50 درصد تخفیف داده است: کدهای کوپن تخفیف تا پایان ماه مبارک رمضان (کد: 1010)تخفیف%10 برای حرید 40000 تومان (کد: 1020)تخفیف%20 برای حرید 80000 تومان (کد: 1030)تخفیف%30 برای حرید 120000 تومان (کد: 1040)تخفیف%40 برای حرید 160000 تومان (کد: 1050)تخفیف%50 برای حرید 200000 تومان برای ورود به فروشگاه اینجا کلیک کنید
آخرین ویرایش در سه شنبه, 18 خرداد 1395 ساعت 15:26
صفحه1 از14

سایت جامع ساحل ریاضیات

سایت جامع ساحل ریاضیات

سایت جامع ساحل ریاضیات

سایت آزمون آنلاین شخصی

کلیه اساتید دانشگاه‌ها، معلمان دوره‌های ابتدایی، راهنمایی و متوسطه و اولیاء دانش‌آموزان می‌توانند "سایت آزمون آنلاین شخصی" داشته باشند. طرح کردن سؤالات یک آزمون، چاپ و تکثیر آن‌ها، برگزاری آزمون به روش سنتی، تصحیح اوراق و اعلام نتایج از مشکلات عمده آموزشگران است.ادامه مطلب

​مرکز آپلود رایگان ساحل ریاضیات

با آپلود فایل های تصویری و غیرتصویری شما می توانید به وبلاگ خودتان جلوه زیبا و پر محتوا بدهید. کلیه مهمانان و کاربران  ساحل ریاضیات، مي توانند فايل هاي خود را به صورت رايگان بر روي سرور ما به اشتراك بگذارند، تا هم خودشان و هم ديگران از آن در هر جا كه اينترنت باشد استفاده كنند. ادامه مطلب

تالار گفتگوی ساحل

ویژه کلیه ایرانیان و علاقه‌مندان به گفتگوی علمی و آموزشی تالار گفتگوی ساحل یک پرتال قدرتمند، مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند همه نوع فایل را ارسال یا دریافت نمایند. در این تالار دانش‌آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضاء انجمن‌ها قادر به ارتباط با یکدیگر هستند. ادامه مطلب