امروز: چهارشنبه 27 دی 1396 برابر با 17 ژانویه 2018

مالتی مدیا بیلدر

مالتی مدیا بیلدر (3)

پنج شنبه, 18 تیر 1394 ساعت 14:20

پرزی رقیب جدید پاورپوینت

نوشته شده توسط

پرزی رقیب جدید پاورپوینت
برنامه آنلاین به منظور ارایه مطالب به صورت آفلاین ( بدون نیاز به هیچ نرم افزار خاص)

از جمله ویژگی های بارز این برنامه ، ارایه مطالب با ظاهری بسیار زیبا و پویا و قدرت مانور بالا درپویانمایی و نیز مرور مطالب از کل به جزء و از همه مهمتر و جالب تر ، حرکت در عمق ، در هنگام نمایش است .

این در حالی است که در پاورپوینت حرکت اسلاید‌ها به صورت افقی و عمودی و در نتیجه یکنواخت و خسته کننده است
یادگیری مهارت استفاده از این نرم افزار قدرتمند و پویا ، به منظور ارایه مطالب به گونه ای پویا و جذاب برای کلیه افرادی که باسخنرانی و یا تدریس سروکار دارند ، می تواند بسیار مفید واقع گردد .
به همین منظور برای این که به قابلیت این برنامه پی ببرید ، یک فایل با فرمت قابل اجرا (مشابه فلش) به صورت آزمایشی ایجاد کرده که می توانید از لینک زیر استفاده کرده و آن را دانلود کنید.

ورود جهت استفاده از لینک دانلود        

یکشنبه, 17 مهر 1390 ساعت 09:01

آموزش ساخت پروژه های درسی با MMB

نوشته شده توسط

  آموزش مالتی مدیا برنامه  Multimedia Builde  

ساخت پروژه های درسی با MMB

توسط این نرم افزار می توانید به صورت مجازی و کاملاً شبیه سازی شده و پویا، نرم افزار مالتی مدیا بیلدر را فرا بگیرید.

سه شنبه, 14 تیر 1390 ساعت 19:42

آموزش تولید برنامه های خوداجرای حرفه ای

نوشته شده توسط

تولید برنامه های خوداجرای حرفه ای با Multimedia Builde

در طی 17 سالی که حرفه ای با نرم افزارهای مختلف ( از جمله  MMB و Flash ) کار می کنم، احساس می کنم که مالتي مِديا بيلدر جزئی از زندگی من شده است. چرا که تقريبا هر روز در حال استفاده ازآن ها هستم. اين باعث شده که من رابطه ی بسيار خوبی با آن ها برقرار کنم و بتوانم مهارت ها و قابليت های خودم را توسعه دهم.

تصمیم دارم این نرم افزار را برای علاقه مندان به صورت گام به گام و به مرور آموزش داده و شروع به تولید نرم افزارهای ساده ریاضی کنم.

سایت جامع ساحل ریاضیات

سایت جامع ساحل ریاضیات

سایت جامع ساحل ریاضیات

سایت آزمون آنلاین شخصی

کلیه اساتید دانشگاه‌ها، معلمان دوره‌های ابتدایی، راهنمایی و متوسطه و اولیاء دانش‌آموزان می‌توانند "سایت آزمون آنلاین شخصی" داشته باشند. طرح کردن سؤالات یک آزمون، چاپ و تکثیر آن‌ها، برگزاری آزمون به روش سنتی، تصحیح اوراق و اعلام نتایج از مشکلات عمده آموزشگران است.ادامه مطلب

​مرکز آپلود رایگان ساحل ریاضیات

با آپلود فایل های تصویری و غیرتصویری شما می توانید به وبلاگ خودتان جلوه زیبا و پر محتوا بدهید. کلیه مهمانان و کاربران  ساحل ریاضیات، مي توانند فايل هاي خود را به صورت رايگان بر روي سرور ما به اشتراك بگذارند، تا هم خودشان و هم ديگران از آن در هر جا كه اينترنت باشد استفاده كنند. ادامه مطلب

تالار گفتگوی ساحل

ویژه کلیه ایرانیان و علاقه‌مندان به گفتگوی علمی و آموزشی تالار گفتگوی ساحل یک پرتال قدرتمند، مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند همه نوع فایل را ارسال یا دریافت نمایند. در این تالار دانش‌آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضاء انجمن‌ها قادر به ارتباط با یکدیگر هستند. ادامه مطلب